W naszym personelu

Jeśli chcesz współpracować z nami, poprosić o oferty lub sugestie, możesz napisać do nas na adres: redazione@xiaomitoday.it

Zespół XiaomiToday.it

 

Simone Rodriguez

Administrator, menedżer redakcji, menedżer mediów społecznościowych

Blogger, ale przede wszystkim pasjonat technologii. Należę do pokolenia, które przeszło od lamp katodowych do smartfonów, dając świadectwo bezprecedensowej ewolucji technologicznej. Od czterech lat wytrwale śledzę markę Xiaomi, która wraz z przekazem różnych projektów doprowadziła mnie do stworzenia XiaomiToday.it, domu wszystkich włoskich Xiaomistów.

✉️ Napisz do mnie: s.rodriguez@xiaomitoday.it

 

Cristiano Cento

Edytor treści, Recenzent

Konsultant komputerowy, DJ, Blogger. Pasjonat muzyki (oczywiście), filmów, seriali telewizyjnych, sportu i miłośnik wszystkiego, co technologiczne.

✉️ Napisz do mnie: c.cento@xiaomitoday.it

 

Emanuele Iafulla

Edytor treści, Recenzent

Zawsze pasjonuje się technologią, ale bardzo nieśmiałą. Próbowałem przezwyciężyć nieśmiałość najpierw otwierając kanał youtube, a następnie współpracując jako felietonista i recenzent na niektórych blogach, aby w końcu dotrzeć do xiaomitoday.it

✉️ Napisz do mnie: e.iafulla@xiaomitoday.it

 

Pierpaolo Figuccia

Content Editor

Nerd, pasjonat technologii, fotografii, producenta wideo i graczy. I oczywiście uwielbiam produkty Xiaomi!

✉️ Napisz do mnie: p.figuccia@xiaomitoday.it

Gianluca Cobucci

Content Editor

Młody student języka chińskiego z marzeniem zanurzenia się w świecie technologii. Pasja do języka i do Środkowego Kraju doprowadziła mnie do xiaomitoday.it

✉️ Napisz do mnie: g.cobucci@xiaomitoday.it

Kevin Nicola Crisanti

Content Editor

Nerd, geek i wielki fan smartfona. W ostatnich latach podszedłem do marki Xiaomi i oto jestem, teraz związany na zawsze.

✉️ Napisz do mnie: k.crisanti@xiaomitoday.it

XiaomiToday.it - ​​Włoska społeczność produktów Xiaomi
logo